30. Kenda scooter

KM: Ukendt
Nøgle mangler
Fremstår med mangler
Reg attest medfølger ikke, men kan rekvireres hos SKAT i løbet af 1-2 uger
OBS!
Ved køb skal kunden underskrive dokument om at de er bekendt med at varen sælges fra et konkursbo mm. se nærmere på linket:
http://kbhauktioner.dk/scooterauktionsbetingelser/

Varenr 29375
Kondition Brugsspor

9 Marts 2018 19:30

Hammerslag11 00 DKK12 00 DKK 450 DKK6 00 DKK7 00 DKK8 00 DKK9 00 DKK

25% moms tillægges hammerslage
Vurdering 1200-1500 DKK

2773450 DKK2018-03-09 19:35
EKO400 DKK2018-03-09 18:43
 400 DKK Startpris

Scooterauktion- del 2, 9. marts 2018 19:30, KUN på nettet!

Eftersyn

Der er eftersyn fredag d 2/3-2018 kl 13-15 på adressen Gladsaxe Møllevej 21, 2860 Søborg OBS! KUN EN DAGS UDLEVERING. OBS! Udlevering sker d 12/3-2018 kl 13-17

OBS!
Såfremt det konstateres, at tredjemand har rettigheder til effekterne, er køber forpligtet til ved påkrav fra boet eller Københavns Auktioner at udlevere de pågældende effekter til tredjemand, såfremt effekterne fortsat er i købers besiddelse.
Der er eftersyn fredag d 2/3-2018 kl 13-15 på adressen Gladsaxe Møllevej 21, 2860 Søborg
OBS! KUN EN DAGS UDLEVERING. OBS!
Udlevering sker d 12/3-2018 kl 13-17

Hammerslagsgebyr 50 DKK Inkl. moms