10. skønvirke sølvarmbånd, sølv

skønvirke sølvarmbånd, sølv, Stemplet 830S, Wkr.

Varenr 33204
Kondition Brugsspor

25 Januar 2019 19:30

Hammerslag19 00 DKK20 00 DKK21 00 DKK22 00 DKK 200 DKK18 00 DKK19 00 DKK

Vurdering 400 DKK

15269200 DKK2019-01-20 19:50
 200 DKK Startpris

Smykker Januar, Fredag d. 25. Januar Kl. 19:30, KUN på nettet!

Eftersyn

Eftersyn: Tirsdag 12-16 Torsdag 12-18 Lørdag 10-13

OBS der er numre på denne auktion der tillægges moms.
Husk at du selv skal medbringe pakkemateriale til glas, porcelæn mm

Hammerslagsgebyr 50 DKK Inkl. moms