16. Armbånd, sølv med 18k guld

Armbånd, sølv med 18k guld. Stemplet 925 og 18K.

Varenr 33202
Kondition Brugsspor

25 Januar 2019 19:30

Hammerslag6 00 DKK7 00 DKK8 00 DKK9 00 DKK10 00 DKK 350 DKK2 00 DKK3 00 DKK4 00 DKK5 00 DKK6 00 DKK

Vurdering 600 DKK

DECADE350 DKK2019-01-25 19:15
6142300 DKK2019-01-21 11:56
GH250 DKK2019-01-10 20:20
15269250 DKK2019-01-20 19:57
16209160 DKK2019-01-08 09:40
FLEMMINGAN140 DKK2019-01-06 16:11
HN120 DKK2019-01-06 12:24
 100 DKK Startpris

Smykker Januar, Fredag d. 25. Januar Kl. 19:30, KUN på nettet!

Eftersyn

Eftersyn: Tirsdag 12-16 Torsdag 12-18 Lørdag 10-13

OBS der er numre på denne auktion der tillægges moms.
Husk at du selv skal medbringe pakkemateriale til glas, porcelæn mm

Hammerslagsgebyr 50 DKK Inkl. moms