4. 2 Stk H.J Wegner stole ch50. rød-brun lakering m/blåt stof. har stået på hotel Ikonisk Frederikshavn. stolene fremstår med brugsspor skrammer & ridser men rigtig solide. MOMSFRI

kun moms af salær.

Varenr 14353

1 Juli 2018 20:01

Hammerslag19 00 DK20 00 DK21 00 DK22 00 DK23 00 DK 400 DK6 00 DK7 00 DK8 00 DK

KRISTIAN400 DK2018-06-30 16:41
FOULUM350 DK2018-06-19 12:14
985300 DK2018-06-17 19:43
681250 DK2018-06-17 19:34
 50 DK Startpris

SAMLE AUKTION: m/Bl.a. H.J.Wegner møbler, Märklin togbane, ædelsten, div handelsvarer m.m. Østergade 65 9560 Hadsund. auktionen slutter søndag d 1/7 kl 20:00 Udlevering 3-4/7 kl 10-18,

Auktion slutter: Søndag d 1/7 kl 20:00
Adresse: Østergade 65 hal B 9560 Hadsund
Eftersyn: Fredag d 29/6 kl 12-15
Udlevering: Tirsdag & Onsdag d 3-4/7 kl 10-18.
Betalte effekter kan få lov at stå til udlevering på maskinauktion d 10-11/7

Købsprovision 18.8% Inkl. moms

Øvrig information

Krone Auktioner anbefaler man besigtiger effekterne
på eftersyns dagene.