39. 25 Stk Modelhuse til togbane Ho 1:87 m/div fejl & mangler. MOMSFRI.

Momsfri kun moms af salær
Brugsspor kam forekomme på brugte effekter.

Varenr 17603

24 Marts 2019 20:12

Hammerslag27 00 DK28 00 DK29 00 DK 175 DK3 00 DK4 00 DK5 00 DK

3323175 DK2019-03-23 14:53
2994150 DK2019-03-23 09:54
THUNDERUN125 DK2019-03-22 07:13
157680 DK2019-03-15 17:28
210370 DK2019-03-13 18:51
232260 DK2019-03-10 08:47
 50 DK Startpris

nr 9 SAMLE AUKTION: modelbyggesæt, legetøjs biler, gl skolekort, gl Lper, kræmmersager & div indbo. Auktionen slutter Søndag d 24/3 kl 20:00 udlevering 26-27/3 kl 10-17 Østergade 65 9560 Hadsund.,

Adresse : Østergade 65 hal b 9560 Hadsund
Slutter : Søndag d 24/3 kl 20:00
Eftersyn : Fredag d 22/3 kl 12-16.
Udlevering : Tirsdag 26/3 & Onsdag 27/3 kl 10-17

Købsprovision 18.8% Inkl. moms

Øvrig information

Krone Auktioner anbefaler man besigtiger effekterne
på eftersyns dagene.