8. Gl Skolepult (stor model) stemplet Niels Larsen København Valby, B 120cm D 87cm H 88cm. MOMSFRI.

Momsfri kun moms af salær
Brugsspor kan forekomme på brugte effekter.

Varenr 18289

28 April 2019 20:03

Hammerslag25 00 DK26 00 DK27 00 DK28 00 DK 350 DK21 00 DK22 00 DK

3317350 DK2019-04-28 20:00
3462300 DK2019-04-22 09:37
KNAL250 DK2019-04-20 19:23
SALL200 DK2019-04-12 18:33
NR60150 DK2019-04-12 20:18
98550 DK2019-04-12 17:44
 50 DK Startpris

nr 16 SAMLE AUKTION m/bla div handels-varer Jeanne d Arc Living Design Danmark & div indbo. Auktionen slutter Søndag d 28/4 kl 20:00 udlevering 30/4 & 1/5 kl 10-17 Østergade 65 9560 Hadsund.,

Adresse : Østergade 65 hal b 9560 Hadsund
Slutter : Søndag d 28/4 kl 20:00
Eftersyn : Fredag d 26/4 kl 12-16.
Udlevering : Tirsdag 30/4 & Onsdag 1/5 kl 10-18

Købsprovision 18.8% Inkl. moms

Øvrig information

Krone Auktioner anbefaler man besigtiger effekterne
på eftersyns dagene.