Har kun kørt om sommeren & stået inde om vinteren.
Biler fremstår m/div slid & brugsspor, små ridser og buler, kaleche skal skiftes og der er et revnet lygteglas. Plader medfølger ikke da den er indkaldt til syn og derfor ikke kan omregistreres ved afhentning. Plader bliver afmonteret ved afhentning.
MOMSFRI kun moms af salær.