1. Mazda mx5 1,6 Dohc årg 11/12 1997. 198300km reg nr BB14122 Starter & kører. Se info under billeder. MOMSFRI.

Har kun kørt om sommeren & stået inde om vinteren.
Biler fremstår m/div slid & brugsspor, små ridser og buler, kaleche skal skiftes og der er et revnet lygteglas. Plader medfølger ikke da den er indkaldt til syn og derfor ikke kan omregistreres ved afhentning. Plader bliver afmonteret ved afhentning.
MOMSFRI kun moms af salær.

Varenr 19799

18 August 2019 20:00

Hammerslag9 00 DK10 00 DK 30 000 DK20 00 DK21 00 DK22 00 DK23 00 DK

154430 000 DK2019-08-18 19:52
 30 000 DK Startpris

nr 38 Auktion over Mazda mx5 1,6 Dohc årg 1997. Auktion slutter Søndag d 18/8 kl 20:00. Østergade 65 9560 Hadsund.,

Adresse : Østergade 65 hal b 9560 Hadsund
Slutter : Søndag d 18/8 kl 20:00
Eftersyn/udlevering : Efter aftale med Krone Auktioner 40232629.

Købsprovision 18.8% Inkl. moms

Øvrig information

Krone Auktioner anbefaler man besigtiger effekterne
på eftersyns dagene.