2. Renault Trafic 2,0 DCI 115 årg 2009 m/plader DW14417. træk 2000kg, AC, fartpilot, 6 gear, tagbøjler, oliefyr. km 212720. starter og kører. fremstår m/div ridser og skrammer.

Der kan forekomme fejl eller mangler der ikke er opgivet i beskrivelsen, derfor anbefaler vi at møde op til eftersyn og besigtige køretøjet.
køretøjet skal omregistreres ved afhentning husk nem-id eller plader afmonteres.

Varenr 24198

6 Juli 2020 20:32

Hammerslag8 00 DK9 00 DK10 00 DK11 00 DK12 00 DK 9 100 DK21 00 DK22 00 DK23 00 DK24 00 DK

25% moms tillægges hammerslaget

14829 200 DK2020-07-06 17:56
DANARGOSAL9 100 DK2020-07-06 20:30
EDGARMILE7 000 DK2020-07-05 21:43
11416 200 DK2020-07-06 13:37
NYMANN5 400 DK2020-07-03 13:53
58355 200 DK2020-07-02 22:02
28665 000 DK2020-06-24 11:21
58083 000 DK2020-06-30 21:14
MAJFLEMJU2 500 DK2020-06-27 23:08
932 100 DK2020-06-25 21:44
43911 900 DK2020-06-22 12:50
10301 700 DK2020-06-20 20:02
 50 DK Startpris

nr 16 Varebils auktion: Østergade 65 9560 Hadsund. Auktion begynder at lukke mandag d 6/7 kl 20:30 Udlevering 7-8/7 kl 10-18. Eftersyn Lørdag d 4/7 kl 10-16,

Adresse : Østergade 65 hal b 9560 Hadsund
Slutter : Mandag d 6/7 fra kl 20:30
Eftersyn : Lørdag d 4/7 kl 10-16.
Udlevering : Tirsdag 7/7 & Onsdag 8/7 kl 10-18.
Køretøjer m/plader skal omregistreres ved afhentning, Husk nemid.

Købsprovision 18.8% Inkl. moms

Øvrig information

Krone Auktioner anbefaler man besigtiger effekterne
på eftersyns dagene.