4. Ford Transit 2,2 TDCI 125hk 280s van årg 2013, sidst reg nr DF90149, oliefyr, træk 2000kg, 6 gear, km 311400, Starter og kører, larmer fra udrykkerleje (kobling) fremstår m/ div ridser og skrammer.

Der kan forekomme fejl eller mangler der ikke er opgivet i beskrivelsen, derfor anbefaler vi at møde op til eftersyn og besigtige køretøjet.

Varenr 24200

6 Juli 2020 20:34

Hammerslag21 00 DK22 00 DK23 00 DK24 00 DK 5 100 DK4 00 DK5 00 DK6 00 DK7 00 DK

25% moms tillægges hammerslaget

SALL5 100 DK2020-07-06 19:54
DANARGOSAL5 000 DK2020-07-03 11:44
EDGARMILE3 200 DK2020-07-03 11:43
JAJEN101H3 000 DK2020-06-25 17:59
49392 500 DK2020-06-22 10:43
10301 700 DK2020-06-20 20:02
5539125 DK2020-06-21 22:50
 50 DK Startpris

nr 16 Varebils auktion: Østergade 65 9560 Hadsund. Auktion begynder at lukke mandag d 6/7 kl 20:30 Udlevering 7-8/7 kl 10-18. Eftersyn Lørdag d 4/7 kl 10-16,

Adresse : Østergade 65 hal b 9560 Hadsund
Slutter : Mandag d 6/7 fra kl 20:30
Eftersyn : Lørdag d 4/7 kl 10-16.
Udlevering : Tirsdag 7/7 & Onsdag 8/7 kl 10-18.
Køretøjer m/plader skal omregistreres ved afhentning, Husk nemid.

Købsprovision 18.8% Inkl. moms

Øvrig information

Krone Auktioner anbefaler man besigtiger effekterne
på eftersyns dagene.