5. VW Transporter T5 2,5 TDI årg 2010. m/træk 2200kg, 4 tagbøjler og 6 gear. sidste reg nr XP90190. km 243800. Starter og kører, fremstår m/div brugsspor ridser og skrammer m.m. bremser skurer.

Der kan forekomme fejl eller mangler der ikke er opgivet i beskrivelsen, derfor anbefaler vi at møde op til eftersyn og besigtige køretøjet.

Varenr 24194

6 Juli 2020 20:35

Hammerslag5 00 DK6 00 DK7 00 DK 9 400 DK15 00 DK16 00 DK17 00 DK18 00 DK19 00 DK20 00 DK

25% moms tillægges hammerslaget

JMS9 400 DK2020-07-06 20:23
DANARGOSAL9 300 DK2020-07-06 20:21
59059 000 DK2020-07-05 23:47
43918 200 DK2020-07-05 20:22
EDGARMILE8 000 DK2020-07-05 21:41
8676 000 DK2020-07-05 10:05
JAJEN101H5 500 DK2020-07-03 15:17
10301 700 DK2020-06-20 20:03
 50 DK Startpris

nr 16 Varebils auktion: Østergade 65 9560 Hadsund. Auktion begynder at lukke mandag d 6/7 kl 20:30 Udlevering 7-8/7 kl 10-18. Eftersyn Lørdag d 4/7 kl 10-16,

Adresse : Østergade 65 hal b 9560 Hadsund
Slutter : Mandag d 6/7 fra kl 20:30
Eftersyn : Lørdag d 4/7 kl 10-16.
Udlevering : Tirsdag 7/7 & Onsdag 8/7 kl 10-18.
Køretøjer m/plader skal omregistreres ved afhentning, Husk nemid.

Købsprovision 18.8% Inkl. moms

Øvrig information

Krone Auktioner anbefaler man besigtiger effekterne
på eftersyns dagene.