7. Toyota Avensis Verso 2,0 Diesel Sportsvan årg 2002, sidste reg nr SB94862, m/træk 1500kg, dellæder, armlæn km 341280, starter og kører. fremstår m/div ridser og skrammer. MOMSFRI.

Der kan forekomme fejl eller mangler der ikke er opgivet i beskrivelsen, derfor anbefaler vi at møde op til eftersyn og besigtige køretøjet.
MOMSFRI kun moms af salær.

Varenr 24196

6 Juli 2020 20:37

Hammerslag7 00 DK8 00 DK9 00 DK 2 300 DK6 00 DK7 00 DK8 00 DK9 00 DK10 00 DK

46672 300 DK2020-07-06 20:28
DANARGOSAL2 200 DK2020-07-06 20:17
43912 100 DK2020-07-05 20:23
10301 700 DK2020-06-20 20:03
GADE1 000 DK2020-06-23 04:32
5717500 DK2020-06-21 09:21
 50 DK Startpris

nr 16 Varebils auktion: Østergade 65 9560 Hadsund. Auktion begynder at lukke mandag d 6/7 kl 20:30 Udlevering 7-8/7 kl 10-18. Eftersyn Lørdag d 4/7 kl 10-16,

Adresse : Østergade 65 hal b 9560 Hadsund
Slutter : Mandag d 6/7 fra kl 20:30
Eftersyn : Lørdag d 4/7 kl 10-16.
Udlevering : Tirsdag 7/7 & Onsdag 8/7 kl 10-18.
Køretøjer m/plader skal omregistreres ved afhentning, Husk nemid.

Købsprovision 18.8% Inkl. moms

Øvrig information

Krone Auktioner anbefaler man besigtiger effekterne
på eftersyns dagene.