542. 3 Stk Sack kit fashion sækkestole, 3 forskellige design. kan fremstå m/brugsspor i større eller mindre grad. MOMSFRI.

MOMSFRI kun moms af salær.

Varenr 24586

23 August 2020 20:09

Hammerslag18 00 DK19 00 DK20 00 DK21 00 DK22 00 DK 175 DK5 00 DK6 00 DK7 00 DK

5749175 DK2020-08-22 13:06
5341150 DK2020-08-21 14:18
PLERIK100 DK2020-08-12 09:47
553890 DK2020-08-12 12:29
 50 DK Startpris

nr 23 Auktion over effekter fra motionscenter. Auktionen begynder at lukke søndag d 23/8 kl 20:00. Østergade 65 9560 Hadsund. udlevering 25-26/8 kl 10-17,

Adresse : Østergade 65 hal b 9560 Hadsund
Slutter : Søndag d 23/8 fra kl 20:00
Eftersyn : Fredag d 21/8 kl 12-16.
Udlevering : Tirsdag 25/8 & Onsdag 26/8 kl 10-17.
Paller og palle-rammer medfølger ikke.

Købsprovision 18.8% Inkl. moms

Øvrig information

Krone Auktioner anbefaler man besigtiger effekterne
på eftersyns dagene.