fremstår m/brugsspor/skal ombetrækkes, 1 stol mangler 2 propper.
Brugsspor kan forekomme på brugte effekter.
MOMSFRI kun moms af salær.
1172 | 1 400 DK | 2020-11-05 12:42 |
RETRO | 1 300 DK | 2020-11-07 11:44 |
3900 | 700 DK | 2020-11-04 06:58 |
KONGEN | 500 DK | 2020-10-27 09:02 |
AO | 400 DK | 2020-10-26 20:55 |
50 DK | Startpris |