52. Modelskib af Fiskekutter 6621, længde ca 45cm. mangler et stykke af fod, se billede. MOMSFRI.

Brugsspor kan forekomme på brugte effekter.
MOMSFRI kun moms af salær.

Varenr 33268

6 Februar 2022 20:14

Hammerslag14 00 DK15 00 DK16 00 DK17 00 DK 350 DK6 00 DK7 00 DK8 00 DK9 00 DK10 00 DK

ZAFIRA133350 DK2022-02-06 20:06
8228300 DK2022-02-06 19:46
138175 DK2022-02-06 18:01
8603150 DK2022-02-06 15:12
9246100 DK2022-01-24 20:56
581060 DK2022-01-22 20:48
 50 DK Startpris

nr 8 Samle Auktion m/bl.a designer møbler, antikviteter, restpartier, legetøj m.m. Auktionen begynder at lukke d. 6/2 kl 20:00 Udlevering d. 8-9/2 kl 10-18 Østergade 65 9560 Hadsund.,

Adresse : Østergade 65 hal A 9560 Hadsund
Slutter : Søndag d 6/2 fra kl 20:00
Eftersyn : Fredag d 4/2 kl 10-16
Udlevering : Tirsdag 8/2 & Onsdag 9/2 kl 10-18.
Paller og pallerammer medfølger ikke.
Fragt efter aftale.

Købsprovision 18.8% Inkl. moms

Øvrig information

Krone Auktioner anbefaler man besigtiger effekterne
på eftersyns dagene.