Består af 4 stk vægskinner 2 stk a 185cm, 1 stk a 100cm og 1 stk a 84cm,
5 stk hylder L 85cm D 24cm H 2cm. hvor af 1 fremstår med revne se billede.
1 stk hylde L 85cm D 32cm H 2cm.
Tidskriftehylde, Barskab L 85cm D 32cm H 36cm.
Komode m/4 skuffer og tilspidsede ben, L 85,5cm D 50cm H 48,5cm. mangler drejeplade/skive på toppen.
MOMSFRI kun moms af salær/gebyr.
Brugsspor kan forekomme på brugte effekter.
13682 | 3 300 DK | 2023-06-11 19:59 |
1172 | 3 200 DK | 2023-06-06 20:28 |
13780 | 3 000 DK | 2023-06-08 23:18 |
RETRO | 2 100 DK | 2023-06-06 17:19 |
13664 | 1 200 DK | 2023-05-30 18:19 |
13658 | 1 100 DK | 2023-05-30 10:10 |
8345 | 1 000 DK | 2023-05-27 13:09 |
2399 | 800 DK | 2023-05-26 21:07 |
11120 | 800 DK | 2023-05-26 21:21 |
2776 | 300 DK | 2023-05-26 20:39 |
12042 | 250 DK | 2023-05-26 19:09 |
6056 | 200 DK | 2023-05-26 16:11 |
50 DK | Startpris |