2. Suzuki GSX 750ES årg 1986 m/dansk registrerings attest og nummerplade AW11174, sidst synet 13/10-2022. km 90032. Ikke forsøgt startet, da den står uden generatordæksel, benzin og strøm. forbremsegreb er afmonteret (mangler skruer og beslag) Fremstår m/brugsspor. Sælges som stand ukendt. MOMSFRI. . MOMSFRI.

Nummerplade medfølger, kræver omregistrering ved afhentning.

SKAL KØRETØJET OMREGISTRERES OG PLADERNE BLIVE - SKAL DETTE SKE MANDAG ELLER TIRSDAG D 25-26/9 I UGE 39. EFTER TIRSDAG AFMELDES KØRETØJET.
Grunden til dette er, at efter d 27/9 overskrides tidsfristen for hvor længe køretøjet må stå i afdødes navn.

Sælges for bobestyrer.

MOMSFRI kun moms af salær/gebyr.

Varenr 43125

24 September 2023 20:02

Hammerslag18 00 DK19 00 DK20 00 DK 4 300 DK13 00 DK14 00 DK15 00 DK

144294 300 DK2023-09-19 13:37
36234 200 DK2023-09-24 19:37
143853 600 DK2023-09-17 09:10
98573 500 DK2023-09-16 19:16
110692 400 DK2023-09-14 11:51
122811 300 DK2023-09-13 08:40
137221 200 DK2023-09-13 08:39
14326700 DK2023-09-12 14:05
11045600 DK2023-09-11 17:51
1264780 DK2023-09-11 16:39
 50 DK Startpris

nr 30 Auktion over motorcykler, bil og trailer fra dødsbo. Auktionen begynder at lukke søndag d 24/9 kl 20:00. Østergade 95 9560 Hadsund. Udlevering efter aftale i uge 39,

Adresse : Østergade 65 hal B 9560 Hadsund
Slutter : Søndag d 24/9 fra kl 20:00
Eftersyn : Fredag d 15/9 kl 10-16
Udlevering : efter aftale i uge 39.
SKAL KØRETØJET OMREGISTRERES OG PLADERNE BLIVE.
DETTE SKAL SKE MANDAG ELLER TIRSDAG D 25-26/9 I UGE 39. EFTER TIRSDAG ALMELDES KØRETØJET.
Grunden til dette er at efter d 27/9 overskrides tidsfristen for hvor længe køretøjet på stå i afdødes navn.

Købsprovision 18.8% Inkl. moms
Hammerslagsgebyr 50 DK Inkl. moms

Øvrig information

Krone Auktioner anbefaler man besigtiger effekterne
på eftersyns dagene.