2. Ford c max van 1,6 TDCI årg 2013 Econetic, træk 1200kg, nøglefri start, multirat, fartpilot, tågelygter, parkeringssensor for/bag, el-ruder/spejle, dobbelt klima, infocenter/kørecomputer, 1 nøgle, kørt 292991km partikelfilter Euro V motor, sidst synet 3/8-2022 reg nr AA44357. starter og kører fint. fremstår m/brugsspor og ridser. MOMSFRI.

MOMSFRI. kun moms af salær.
Nummerplader medfølger ikke.
Sælges for bobestyrer.

Varenr 43254

8 Oktober 2023 20:00

Hammerslag7 00 DK8 00 DK9 00 DK10 00 DK11 00 DK12 00 DK 18 200 DK19 00 DK20 00 DK21 00 DK

1088618 200 DK2023-10-08 19:01
993618 100 DK2023-10-08 19:45
1445217 300 DK2023-10-08 17:43
1445916 000 DK2023-10-08 16:39
1104515 100 DK2023-10-08 16:26
341514 100 DK2023-10-08 15:42
1356411 500 DK2023-10-08 09:23
1116011 100 DK2023-10-08 07:54
1060511 000 DK2023-10-08 04:54
1444510 100 DK2023-10-01 19:36
1248810 000 DK2023-09-29 14:40
1443610 000 DK2023-09-30 18:08
38516 300 DK2023-09-29 09:08
23866 200 DK2023-09-25 20:30
VOLVOFH165 000 DK2023-09-25 04:36
HANSNIKOLA1 800 DK2023-09-24 16:15
MOSHNEGUTZ60 DK2023-09-24 21:37
 50 DK Startpris

nr 31 Auktion over biler fra dødsboer. Auktionen begynder at lukke søndag d 8/10 kl 20:00. Østergade 95 9560 Hadsund. Udlevering efter aftale i uge 41.,

Adresse : Østergade 65 hal B 9560 Hadsund
Slutter : Søndag d 8/10 fra kl 20:00
Eftersyn : Fredag d 6/10 kl 10-16
Udlevering : efter aftale i uge 41
Nummer plader medfølger ikke.

Købsprovision 18.8% Inkl. moms

Øvrig information

Krone Auktioner anbefaler man besigtiger effekterne
på eftersyns dagene.