29. Sidobord, String-typ, teak/metall, 1900-tal

H 50 B 52 D 34 cm
2 st mindre brännmärken på skiva, vissa repor

Sale No 77281

Auction closed!
26 January 2023 19:00

Hammer price16,00 SEK17,00 SEK18,00 SEK 450 SEK28,00 SEK29,00 SEK30,00 SEK31,00 SEK32,00 SEK33,00 SEK

Bidding

450 SEK2023-01-23 18:47
400 SEK2023-01-26 10:09
250 SEK2023-01-20 13:20
200 SEK Start price

Mälardalens Nät 230126, Torsdag den 26:e januari kl 19

Finished

Preview

Onsdag 25:e januari kl 15-19 samt torsdag 26:e januari kl 10-17. Auktionshallen i Järvastaden (Mönstringsv 9, Solna)

Utlämningstider: Fredag den 27/1 kl 9-16, lördag den 28/1 kl 11-16, måndag den 30/1 kl 9-17, tisdag den 31/1 kl 9-17, onsdag den 1/2 kl 9-17 samt torsdag den 2/2 kl 9-17.

*Auktionen startar på nätet torsdag den 26:e januari kl 19.
*Om du inte har möjlighet att delta under nätauktionen så kan förhandsbud läggas fram till auktionsstart(torsdag 26/1 kl 19). Dina bud tas då med och auktionsprogrammet bjuder åt dig enligt budstegen.
*Startpris 200:- (20% köpprovision samt 10:- slagavgift tillkommer)

Fees

Buyer's Premium 20% Inc. VAT
Fixed charge 10 SEK Inc. VAT

Additional Information

Om inget annat anges bör varan anses ha normalt bruksslitage.
Varorna är EJ funktionstestade av auktionsfirman.
Inhandlade varor avhämtas om inget annat anges i auktionshallen i Järvastaden.

Vill ni ha godset skickat?
I vissa fall kan vi skicka föremål, vi reserverar oss dock att neka till
ömtåliga samt skrymmande föremål. Vi ansvarar EJ för hur varan hanteras
efter den lämnat oss. Frakt sker alltid på köparens bekostnad.
Minsta hanteringskostnad är 150:- samt postens avgifter.