47. STOCKHOLM. 2 mark 1701.

STOCKHOLM. 2 mark 1701. SM 62. 9,86 g. Kantskador. Repor. Edge damages. Scratches. Kvalitet 1/1+

Varunr 11690

5 November 2017 18:24

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 750 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK

Utrop 500 SEK

750 SEK2017-11-04 15:56
750 SEK2017-11-05 18:22
650 SEK2017-11-01 10:41
600 SEK2017-10-31 23:14
500 SEK Startpris

Internetauktion 7,

Köpprovision 18,8% Ink.moms