16306. Daler 1567

STOCKHOLM. Daler 1567. SM 10. JH -. 25,94 g. R. Repor. Små kantskador. Lätt korroderad/småfläckig. Scratches. Slightly corroded/spots. Kvalitet 1/1+

Varunr 16306

10 Maj 2020 17:12

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 15 000 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK33 00 SEK

Utrop 10000 SEK

15 000 SEK2020-05-10 17:10
14 500 SEK2020-05-10 17:09
12 500 SEK2020-05-10 16:13
11 500 SEK2020-05-02 14:11
10 000 SEK Startpris

Webauktion

Köpprovision 18,8% Ink.moms