16306. Daler 1567

STOCKHOLM. Daler 1567. SM 10. JH -. 25,94 g. R. Repor. Små kantskador. Lätt korroderad/småfläckig. Scratches. Slightly corroded/spots. Kvalitet 1/1+

Sale No 16306

Auction closed!
10 May 2020 17:12

Hammer price24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 15 000 SEK4 00 SEK5 00 SEK

Estimate 10000 SEK

Bidding

15 000 SEK2020-05-10 17:10
14 500 SEK2020-05-10 17:09
12 500 SEK2020-05-10 16:13
11 500 SEK2020-05-02 14:11
10 000 SEK Start price

Web auction

Finished

Fees

Buyer's Premium 18,8% Inc. VAT

Additional Information