SVARTSJÖ. Daler 1542. SM 155. JH 9. 28,79 g. Utsökt exemplar med djup, härlig patina. Choice with deep, lovely patina. Kvalitet 1+/01
56 000 SEK | 2020-06-14 17:12 |
54 000 SEK | 2020-06-14 17:10 |
39 000 SEK | 2020-06-11 15:00 |
32 000 SEK | 2020-06-06 00:02 |
25 000 SEK | 2020-06-05 23:11 |
20 000 SEK | Startpris |