19. 74. Daler 1561

STOCKHOLM. Daler 1561. SM 5. JH 17. 28,39 g. Kantskador. Repor/gniden/rengjord. Edge damages. Scratches/rubbed/cleaned. Ex Ahlström auktion 36, nr 74. Kvalitet 1+

Varunr 17195

14 Juni 2020 17:13

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 17 000 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK

Utrop 5000 SEK

17 000 SEK2020-06-10 11:23
16 500 SEK2020-06-14 17:11
15 500 SEK2020-06-14 17:09
11 500 SEK2020-06-14 11:48
9 000 SEK2020-06-14 07:58
7 800 SEK2020-06-12 20:12
5 400 SEK2020-06-12 19:09
5 000 SEK2020-06-05 22:33
5 000 SEK Startpris

Internetauktion 28,

Köpprovision 18,8% Ink.moms