43. 124. Riksdaler 1610

STOCKHOLM. Riksdaler 1610. MEVM i frånsidans omskrift. SM 23a. JH 61. 29,03 g. Tilltalande patina. Pleasant patina. Kvalitet 1+

Varunr 17219

14 Juni 2020 17:21

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK 24 000 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

Utrop 8000 SEK

24 000 SEK2020-06-14 13:08
23 000 SEK2020-06-14 14:38
15 000 SEK2020-06-07 16:16
13 500 SEK2020-06-10 09:50
11 000 SEK2020-06-06 01:02
9 600 SEK2020-06-06 15:23
8 000 SEK2020-06-04 21:02
8 000 SEK Startpris

Internetauktion 28,

Köpprovision 18,8% Ink.moms