STOCKHOLM. 4 mark 1607. SM 37. 19,06 g. Kantskador. Grova repor. Edge damages. Heavy scratches. Kvalitet 1/1+
2 900 SEK | 2020-06-14 17:23 |
2 800 SEK | 2020-06-14 17:23 |
2 600 SEK | 2020-06-13 20:15 |
2 000 SEK | 2020-06-13 13:27 |
1 700 SEK | 2020-06-07 22:04 |
1 500 SEK | Startpris |