STOCKHOLM. Daler 1561. SM 5b. JH 17. 29,06 g. Tilltalande exemplar med vacker patina. Pleasant specimen with beautiful patina.
Grade: 01 (EF)
126 000 SEK | 2024-04-26 17:04 |
124 000 SEK | 2024-04-27 08:33 |
50 000 SEK | 2024-04-24 22:13 |
41 000 SEK | 2024-04-15 22:52 |
30 000 SEK | 2024-04-09 07:16 |
30 000 SEK | Startpris |