STOCKHOLM. Riksdaler 1617 (årtalet delvis oläsligt). Ettårstyp. SM 30. 31,26 g. Kantskador. Repor. Edge damages. Scratches.
Grade: 1/1+ (F/VF)
6 400 SEK | 2024-04-13 06:51 |
6 400 SEK | 2024-04-14 18:02 |
5 600 SEK | 2024-04-14 17:48 |
5 000 SEK | 2024-04-14 17:42 |
4 400 SEK | 2024-04-13 17:00 |
4 000 SEK | 2024-04-09 21:12 |
3 400 SEK | 2024-04-07 15:28 |
3 200 SEK | 2024-04-05 21:32 |
3 000 SEK | Start price |