10907. Okänd Konstnär Olja på pannå

Otydligt signerad, Oidentifierad konstnär.

Mått på pannå: 38 x 33,5 cm

Konditionsrapport: Slitage på ram, inga övriga anmärkningar.

Unknown Artist Oil on board.
Unclearly signed, unidentified artist.

Dimensions on the board: 38 x 33.5 cm

Condition report: Wear on frame, no other remarks.

Varunr 10907
Skick Begagnat
Konstfack 2

27 Oktober 2017 17:31

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 1 100 SEK19 00 SEK20 00 SEK

Utrop 600 SEK

1 100 SEK2017-10-27 17:26
1 000 SEK2017-10-27 17:29
800 SEK2017-10-26 22:37
550 SEK2017-10-09 21:28
450 SEK2017-10-09 19:55
350 SEK2017-10-08 14:54
100 SEK Startpris

Webauktion

Välkommen till vår andra webauktion i Oktober!
Alla objekt kommer att avslutas Fredagen 2017-10-27 mellan 17:00-23:00.

Du kan redan nu granska objekten, ställa fler frågor eller lägga ett bud.
Lägger du ett maxbud så kommer systemets dator automatiskt att buda åt dig efter att du kommit över bevakningspriset.
Registreringen är redan nu öppen och vi rekommenderar alla som tänkt vara med att registrera sig i förhand så att inga problem dyker upp nära inpå auktionsdatumet.
Får du problem att registrera dig är du välkommen att kontakta vår support.

Har du ingen möjlighet att lägga bud på internet? Telefonbud är välkomna fram till 2017-10-26.

Bud är bindande, du har alltid möjlighet att komma förbi oss & granska objektet innan du lägger bud, alternativt ringa / maila oss om ytterligare konditionsrapport.
Har du frågor? Besök gärna vår hemsida & läs vår FAQ.

Transporter:
Du har möjlighet att hämta ut objekten kostnadsfritt i vår lokal i Umeå under våra öppettider för hämtning / lämning.
Vi skickar även paket runt hela världen, besök vår hemsida & läs vår FAQ eller kontakta oss för offert.

Lycka till!
/ Norrlands Auktionsverk AB med personal.

Slagavgift 100 SEK Ink.moms