10634. Bo Lundwall Olja på Duk

Berguv i Vinterlandskap.

Konstnär född: 1953
Signerad: Bo Lundvall 2007

Mått på duk: 130 x 100 cm

Bo Lundwall Oil on Canvas
Berguv in a winter landscape.

Artist born: 1953
Signed: Bo Lundvall 2007

Dimensions of canvas: 130 x 100 cm

Conditional Report: Less wear on frame, no other remarks.

Varunr 10634
Skick Begagnat
Konstfack 2

27 Oktober 2017 18:22

Klubbslag28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK 14 500 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK

Utrop 18000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

14 500 SEK2017-10-21 21:32
14 000 SEK2017-10-19 20:48
13 500 SEK2017-10-08 18:07
5 000 SEK2017-10-11 14:12
100 SEK Startpris

Webauktion

Välkommen till vår andra webauktion i Oktober!
Alla objekt kommer att avslutas Fredagen 2017-10-27 mellan 17:00-23:00.

Du kan redan nu granska objekten, ställa fler frågor eller lägga ett bud.
Lägger du ett maxbud så kommer systemets dator automatiskt att buda åt dig efter att du kommit över bevakningspriset.
Registreringen är redan nu öppen och vi rekommenderar alla som tänkt vara med att registrera sig i förhand så att inga problem dyker upp nära inpå auktionsdatumet.
Får du problem att registrera dig är du välkommen att kontakta vår support.

Har du ingen möjlighet att lägga bud på internet? Telefonbud är välkomna fram till 2017-10-26.

Bud är bindande, du har alltid möjlighet att komma förbi oss & granska objektet innan du lägger bud, alternativt ringa / maila oss om ytterligare konditionsrapport.
Har du frågor? Besök gärna vår hemsida & läs vår FAQ.

Transporter:
Du har möjlighet att hämta ut objekten kostnadsfritt i vår lokal i Umeå under våra öppettider för hämtning / lämning.
Vi skickar även paket runt hela världen, besök vår hemsida & läs vår FAQ eller kontakta oss för offert.

Lycka till!
/ Norrlands Auktionsverk AB med personal.

Slagavgift 100 SEK Ink.moms