10798. Andreas Hedberg Akvarell på papper

Konstnär född: 1971

Signerad: Andreas Hedberg

Mått bildyta: 43x 29 cm

Konditionsrapport: Inga anmärkningar.

Andreas Hedberg Watercolor on paper
Artist born: 1971

Signed: Andreas Hedberg
Dimensions of picture area: 43x 29 cm
Condition report: No remarks.

Varunr 10798
Skick Begagnat
D2

27 Oktober 2017 17:08

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK 550 SEK15 00 SEK16 00 SEK

Utrop 600 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

550 SEK2017-10-27 15:34
500 SEK2017-10-27 17:02
400 SEK2017-10-10 10:19
300 SEK2017-10-26 19:14
100 SEK Startpris

Webauktion

Välkommen till vår andra webauktion i Oktober!
Alla objekt kommer att avslutas Fredagen 2017-10-27 mellan 17:00-23:00.

Du kan redan nu granska objekten, ställa fler frågor eller lägga ett bud.
Lägger du ett maxbud så kommer systemets dator automatiskt att buda åt dig efter att du kommit över bevakningspriset.
Registreringen är redan nu öppen och vi rekommenderar alla som tänkt vara med att registrera sig i förhand så att inga problem dyker upp nära inpå auktionsdatumet.
Får du problem att registrera dig är du välkommen att kontakta vår support.

Har du ingen möjlighet att lägga bud på internet? Telefonbud är välkomna fram till 2017-10-26.

Bud är bindande, du har alltid möjlighet att komma förbi oss & granska objektet innan du lägger bud, alternativt ringa / maila oss om ytterligare konditionsrapport.
Har du frågor? Besök gärna vår hemsida & läs vår FAQ.

Transporter:
Du har möjlighet att hämta ut objekten kostnadsfritt i vår lokal i Umeå under våra öppettider för hämtning / lämning.
Vi skickar även paket runt hela världen, besök vår hemsida & läs vår FAQ eller kontakta oss för offert.

Lycka till!
/ Norrlands Auktionsverk AB med personal.

Slagavgift 100 SEK Ink.moms