Signerad: Aly Ben Salem
Mått bildyta: 50 x 46 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, inga övriga anmärkningar.
Aly Ben Salem 1910-2001 Marker on paper
Signed: Aly Ben Salem
Dimensions of picture area: 50 x 46 cm
Condition report: Wear on frame, no other remarks.
1 600 SEK | 2018-02-16 16:11 |
1 500 SEK | 2018-02-08 20:25 |
1 400 SEK | 2018-02-08 14:03 |
100 SEK | Startpris |