Konstnär född: 1965
Signerad: Karin Laaja 2008 på vänster kortsida
Mått på duk: 31 x 34,5 cm
Konditionsrapport: Inga anmärkningar.
Karin Laaja Oil on Canvas "Interior 2"
Artist born: 1965
Signed: Karin Laaja 2008 on the left short side
Dimensions on canvas: 31 x 34.5 cm
Condition report: No remarks.
600 SEK | 2018-02-09 23:09 |
550 SEK | 2018-02-08 14:03 |
100 SEK | Startpris |