Gågatan Umeå
Med plakett i silver med texten: Från Umeå stad
Signerad: Åke Pettersson-Nåw samt numrerar 24/25 ex.
Mått på plåt: 26,5 x 20 cm
Konditionsrapport: Inga anmärkningar.
Åke Pettersson-Nåw 1925-2004 Etching
With plaque in silver with the text: From Umeå city
Signed: Åke Pettersson-Nåw and numbered 24/25 ex.
Dimensions on sheet metal: 26,5 x 20 cm
Condition report: No remarks.
100 SEK | 2018-02-08 14:03 |
100 SEK | Startpris |