Signerad: A Tobiasson -69
Mått på duk: 54 x 65 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, inga övriga anmärkningar.
Astrid Tobiasson Oil on canvas
Signed: A Tobiasson -69
Dimensions of canvas: 54 x 65 cm
Condition report: Wear on frame, no other remarks.
550 SEK | 2018-02-16 16:05 |
500 SEK | 2018-02-15 21:47 |
450 SEK | 2018-02-08 14:03 |
100 SEK | Startpris |