Signerad: E Cullberg
Mått på duk: 100 x 81 cm
Erland Cullberg 1931-2012 Oil on canvas
Signed: E Cullberg
Dimensions on canvas: 100 x 81 cm
Condition report: No remarks
5 000 SEK | 2018-02-16 15:48 |
4 800 SEK | 2018-02-15 21:54 |
4 200 SEK | 2018-02-15 22:42 |
3 600 SEK | 2018-02-09 13:41 |
3 400 SEK | 2018-02-08 14:03 |
1 500 SEK | 2018-02-08 20:20 |
100 SEK | Startpris |