Skala 1:15, Exakt återgivning av originalet såväl vad eldrör & lavett beträffar.
Inkl originalkartong & tillbehör.
Längd: 30 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
-----------------------------
Model 24-Powder Gun Regal Ship Wasa 1628
Scale 1:15, Exact reproduction of the original as well as the range of pipes & dishes.
Including original carton & accessories.
Length: 30 cm
Condition report: Less age-based wear, no other remarks.
850 SEK | 2018-02-27 15:07 |
800 SEK | 2018-03-15 20:55 |
400 SEK | 2018-03-07 09:54 |
150 SEK | 2018-03-06 17:25 |
100 SEK | Startpris |