Motiv av samer
Signerad: Vilh.Engström
Mått på duk: 44 x 64 cm
Konditionsrapport: Mindre färgbortfall, mindre åldersrelaterat slitage, inga övriga anmärkningar.
Vilhelm Engström Oil on canvas
Motif of Sami
Signed: Vilh.Engström
Dimensions of canvas: 44 x 64 cm
Condition report: Less color loss, less age-related wear, no other remarks.
1 200 SEK | 2018-03-16 16:38 |
1 100 SEK | 2018-02-16 18:06 |
100 SEK | Startpris |