Konstnär född: 1938
Signerad: Ulrica HV samt numrerad 92/100
Mått: 76 x 57 cm
Konditionsrapport: Löst blad (saknar ram), inga övriga anmärkningar.
Ulrica Hydman Vallien Carborundumetching
Artist born: 1938
Signed: Ulrica HV and numbered 92/100
Dimensions: 76 x 57 cm
Condition report: Loose leaf (missing frame), no other remarks.
2 000 SEK | 2018-03-16 16:28 |
1 900 SEK | 2018-02-16 19:51 |
1 100 SEK | 2018-03-13 20:39 |
750 SEK | 2018-03-06 20:42 |
250 SEK | 2018-03-05 02:15 |
100 SEK | Startpris |