1900-talets andra hälft
För 5 ljus
Höjd: 41 cm
Konditionsrapport: Stearinrester, åldersrelaterat slitage, inga övriga anmärkningar.
Candelabra, one pair, brass
20th century second half
For 5 lights
Height: 41 cm
Condition report: Stearic residue, age-related wear, no other remarks.
600 SEK | 2018-03-07 10:04 |
550 SEK | 2018-03-01 09:35 |
100 SEK | Startpris |