Konstnär född: 1946
Signerad samt numrerad med blyerts: 277/280
Löst blad / Saknar ram.
Mått bildyta: 65 x 44 cm
Konditionsrapport: Mindre veck & åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Lennart Sand Color litography
Artist born: 1946
Signed and numbered with pencil: 277/280
Loose paper, missing frame.
Dimensions of image area: 65 x 44 cm
Conditional Report: Smaller fold & age-based wear, No other remarks.
550 SEK | 2018-02-23 14:35 |
500 SEK | 2018-03-15 20:03 |
100 SEK | Startpris |