Signerad med blyerts: Dag Peterson
Épreuve d'artiste.
Saknar ram / Löst blad
Mått bildyta: 80 x 55 cm
Konditionsrapport: Mindre veck & åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Dag Peterson Color Lithography "King Eagle"
Signed with pencil: Dag Peterson
Épreuve d'artiste.
No frame / loose leaf
Dimensions of picture area: 80 x 55 cm
Conditional Report: Less wrinkle & age-based wear, no other remarks.
450 SEK | 2018-02-23 14:42 |
400 SEK | 2018-03-16 17:40 |
300 SEK | 2018-03-03 18:09 |
100 SEK | Startpris |