Konstnär född: 1939
Signerad: Dag Peterson-86
Mått på duk: 40 x 30 cm
Konditionsrapport: Lös fastsättning ram, inga övriga anmärkningar.
Dag Peterson Oil on canvas
Artist born: 1939
Signed: Dag Peterson-86
Dimensions of canvas: 40 x 30 cm
Condition report: Loose fixing frame, no other remarks.
4 200 SEK | 2018-03-12 10:14 |
4 000 SEK | 2018-03-12 10:13 |
1 100 SEK | 2018-02-23 15:09 |
700 SEK | 2018-03-03 21:32 |
600 SEK | 2018-03-03 18:36 |
100 SEK | Startpris |