Konstnär född: 1933
Signerad: Bengt Landin H.C
Mått bildyta: 45 x 35 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, inga övriga anmärkningar.
Bengt Landin Color Lithography
Artist born: 1933
Signed: Bengt Landin H.C
Dimensions of picture area: 45 x 35 cm
Condition report: Wear on frame, no other remarks.
550 SEK | 2018-03-21 12:03 |
500 SEK | 2018-03-31 14:38 |
100 SEK | Startpris |