Signerad: Erkki Tierma 94
Mått bildyta: 32 x 25 cm
Konditionsrapport: Löst blad (saknar ram), inga övriga anmärkningar.
Erkki Tierma 1941-2008 Color lithography
Signed: Erkki Tierma 94
Dimensions of picture area: 32 x 25 cm
Condition report: Loose leaf (missing frame), no other remarks.
350 SEK | 2018-03-21 12:03 |
300 SEK | 2018-03-27 16:58 |
100 SEK | Startpris |