Signerad med blyerts: P.T "Dans II" A.Wikman
Mått bildyta: 64 x 54 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, bristfällig fastsättning ram, Damm, inga övriga anmärkningar.
Anders Wikman Color Lithograph
Signed with pencil: P.T "Dance II" A.Wikman
Dimensions of picture area: 64 x 54 cm
Condition report: Wear on frame, Loose fixing frame, Dust, No other remarks.
100 SEK | 2018-03-21 12:03 |
100 SEK | Startpris |