"Lapporten och Torneträsk"
Mått bildyta: 46 x 31 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, inga övriga anmärkningar.
-------------------------
Sven Hörnell 1919-1992 Photo / Print
"Lapporten og Torneträsk"
Dimensions of image area: 46 x 31 cm
Conditional Report: Less wear on frame, no other remarks.
100 SEK | 2018-03-21 12:03 |
100 SEK | Startpris |