Konstnär född: 1925
Signerad: Alf Olsson 77 med blyerts samt numrerad 35-250
Mått bildyta: 35 x 42 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, inga övriga anmärkningar.
Alf Olsson Color Litography
Artist born: 1925
Signed: Alf Olsson 77 with pencil and numbered 35-250
Dimensions of picture area: 35 x 42 cm
Conditional Report: Wear on frame, no other remarks.
100 SEK | 2018-03-21 12:03 |
100 SEK | Startpris |