Keramiker född: 1932
Signerade.
Höjd: 6,5 cm & 6 cm
Ingrid Herrlin 2st Sculptures Apples, Ceramics
Artist born: 1932
Signed.
Height: 6.5 cm & 6 cm
Condition report: Minor age-based wear, no other remarks.
900 SEK | 2018-04-26 23:58 |
900 SEK | Startpris |