Länk tillverkad av Evert Gustafsson, 1987 Stockholm.
Stämplad EGG, N10, 18K.
Total längd: 51 cm
Bredd på varje länk: 5mm
Total vikt: 53,6 gram
Necklace 18K Gold Evert Gustafsson
Link made by Evert Gustafsson, 1987 Stockholm.
Stamped EGG, N10, 18K.
Total Length: 51 cm
Width of each link: 5mm
Total weight: 53.6 grams
Condition report: No remarks
14 000 SEK | 2018-04-27 16:50 |
13 500 SEK | 2018-04-27 16:44 |
12 000 SEK | Startpris |