Högra ringen:
stämplad: Guldsmedjan I Umeå AB 18K, År 1999, 18k guld.
Vikt: 5 gram
Inre diametermått: 17,5 mm
Vänstra ringen:
Stämplad: 18k IPO, Handels AB IPO Sundsvall.
Vikt: 1,1 gram
Inre diametermått: 18 mm
Konditionsrapport: Mindre repor, Inga övriga anmärkningar.
A pair of rings 18K Gold
Right ring:
stamped: Guldsmedjan I Umeå AB 18K, Year 1999, 18k.
Weight: 5 grams
Internal diameter: 17.5 mm
Left ring:
Stamped: 18k IPO, Handels AB IPO Sundsvall.
Weight: 1.1 grams
Internal diameter: 18 mm
Condition report: Smaller scratches, No other remarks.